Blog

Wendy Williams broni Jackie G RHONJ'a po tym jak została zaatakowana za posiadanie taniej imprezy.

Wendy Williams uwielbia dobry odcinek Housewives! Gospodarz zareagował na "Jennifer Aydin RHONJ", nazywając Jackie Goldschneider "tanią" za podanie pizzy i tortu Nutella na przyjęciu urodzinowym swoich bliźniaczek i przyznał, że zrobiłaby to samo!

Wendy Williams ważyła się na przyjęciu urodzinowym, które odbyło się między Jennfier Aydin i Jackie Goldschneider w odcinku The Real Housewives z New Jersey 22 stycznia (podsumowanie tutaj). A ona jest drużyną Jackie! Jeśli zdarzyło Ci się przegapić ten odcinek, albo planujesz sprawdzić go w ten weekend, to po prostu głowa do góry - spoiler zmierza w Twoim kierunku. W środowym odcinku Jennifer pokłóciła się z Jackie, ponieważ na przyjęciu urodzinowym bliźniaków podawała tylko pizzę i tort Nutella. Jen argumentowała, że Jackie była tania i nie obsługiwała dorosłych na imprezie.

"Jeśli 12-latek i jego przyjaciele lubią pizzę, to weź pizzę... Tylko dlatego, że twój przyjaciel ma dużo pieniędzy, to nie jest twoja impreza!" Wendy powiedziała, że po tym jak zagrała klip z kłótni, który możesz przewinąć w dół, żeby obejrzeć. "Jeśli chciałaś jedzenia dla smakoszy, to dlaczego go nie przyniosłaś?"

Wendy przyznała, że podawałaby dokładnie to samo menu, co Jackie, gdyby to był jej syn. "Te dzieciaki chcą pizzę, trochę ciasta Nutella i może trochę Kool-Aid", argumentowała. "To byłyby miłe urodziny! ...nie czuję potrzeby, by dorośli zadowalali się wzajemnie na przyjęciach dla dzieci, chyba że dorośli bawią się we własne rzeczy... Chcesz zawinąć kanapki? Więc przynieś je! Nie obraziłbym się, ale zostawisz mnie w spokoju."

HollywoodLife otrzymało powyższy klip od Bravo, wyłącznie przed wyemitowaniem odcinka. Jennifer i Jackie poszły na niego podczas gdy w restauracji z resztą obsady, z których część wskoczyła po tym, jak rzeczy się rozgrzały.

"Czy to naprawdę robi na tobie wrażenie? To dla mnie jak zabawa. Pizza i ciasto," powiedziała Jennifer Jackie, która powiedziała kobietom, "To takie obraźliwe, moje wnętrze się pali."

"Jestem w ogniu", powiedziała Jackie w swoim własnym konfesjonale. "To mówi o mnie jako o rodzicu. Mówiąc, że zabrałam coś moim dzieciom i zrobiłam coś mniej wyjątkowego, bo byłam tania. To jest naprawdę nowy niski poziom dla Jennifer."

Teresa Giudice zdawała się popierać Jen, kiedy powiedziała: "Jackie, [Jennifer] jest Europejką. Gotujemy dużo jedzenia." Ale Dolores Catania szybko zauważyła, że "nie każdy aspiruje do wydania tysięcy dolarów na imprezy, które ja zrobiłam, [Margaret Josephs] zrobiła, [Teresa] zrobiła, i [Melissa Gorga] zrobiła."

Kiedy Jennifer i Jackie nadal handlowały obelgami, Melissa stanęła w obronie Jackie i zażartowała, że to właśnie dzieci Jackie będą miały pieniądze w najbliższych latach, ponieważ nie wydaje ich tak jak reszta obsady. A to nie pasowało do Jennifer, która wstała i rzuciła narzędziami w Melissę.

Co do tego, co będzie po bójce przy stole? Cóż, więcej bójki.

Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey nadają w każdą środę o 20:00 na Bravo. Nie zapomnij wracać co tydzień do HollywoodLife, aby dokończyć swoje ostateczne podsumowanie Jersey!