Blog

Justin Bieber przeprasza fanów za wykopanie argentyńskiej flagi poza sceną.

W najdłuższym jak dotąd Twitterowym przeprosinach Justina, wokalista wysłał szczerą wiadomość do swoich fanów 14 listopada za wykopanie flagi narodowej Argentyny ze sceny podczas występu - po tym jak powiedział, że pomylił ją z koszulą! Przeczytaj dalej, aby zobaczyć co Justin napisał na Twitterze.

Justin Bieber po prostu nie ma szczęścia w Ameryce Południowej! Od szturmu na brazylijską scenę po uderzeniu butelką z wodą, do przyłapania na wymykaniu się z brazylijskiego burdelu, Justin rozgniewał wielu swoich argentyńskich fanów podczas koncertu w Buenos Aires 9 listopada, kiedy to użył stojaka z mikrofonem, aby wymazać flagę narodową kraju z drogi podczas swojego występu! Wziął na Twittera, aby przeprosić, mówiąc, że "nigdy nie zrobi nic, aby nie szanować swoich fanów!"

Justin Bieber przeprasza argentyńskich fanów: "No Disrespect".

Justin wytweetował długie, serdeczne przeprosiny dla swoich argentyńskich fanów po kolejnym incydencie w Ameryce Południowej:

usłyszał o tym, co dzieje się ze mną w Argentynie i był zszokowany. Uwielbiam Argentynę i miałam tam jedne z najlepszych koncertów w mojej trasie. - Justin Bieber (@justinbieber) 14 listopada 2013 r.
Ludzie rzucają rzeczy na moją scenę, a ja zabieram je na scenę, żeby nikomu nie stała się krzywda. W tym filmie widziałem stanik i pomyślałem... - Justin Bieber (@justinbieber) 14 listopada 2013 r.
...to była koszula. Mój zespół powiedział mi, że to była koszula, ale nawet gdyby to była flaga, nigdy nie zrobiłbym nic, by nie szanować Argentyny... - Justin Bieber (@justinbieber) 14 listopada 2013 r.
...albo mieszkańców Argentyny, albo fanów. Tak mi przykro z powodu każdego, kto podjął moje działania w złym kierunku i mam nadzieję, że możesz wybaczyć ten błąd - Justin Bieber (@justinbieber) 14 listopada 2013 r.
więc po raz kolejny do mieszkańców Argentyny. Przepraszam, jeśli to było źle odebrane i przepraszam za mój błąd. Mam nadzieję, że możesz to zaakceptować... - Justin Bieber (@justinbieber) 14 listopada, 2013
...i uwielbiałem mój czas tam występować dla ciebie i czekam na twój powrót. Dałem z siebie wszystko i wiem, że fani też tam byli. Te amo - Justin Bieber (@justinbieber) 14 listopada 2013 r.
Nigdy nie zrobiłbym nic, żeby nie szanować moich fanów. Nie chciałbym się bronić, ale tym razem było to potrzebne, bo nie chodziło mi o brak szacunku. - Justin Bieber (@justinbieber) 14 listopada 2013 r.
więc to wszystko jest miłością na całym świecie. Dzięki. - Justin Bieber (@justinbieber) 14 listopada 2013 r.
i do wszystkich wierzących WSZYSTKICH WOKÓŁ ŚWIATA. Kocham cię i dziękuję ci za to, że zawsze stałeś przy mnie. Much love to everyone. thank - Justin Bieber (@justinbieber) 14 listopada 2013 r.

Zbezczeszczenie argentyńskiej flagi jest uważane za przestępstwo w kraju, za karę 1-4 lat więzienia, donosi TMZ.

Justin Bieber Kicks Flag Off Stage In Argentina - Angers Argentines

Wiemy, że Justin wlewa serce i duszę do swoich występów, ale rozgniewał swoich adoratorów argentyńskich, którzy zapłacili, aby zobaczyć go w koncercie. Wokalista Believe użył swoich butów i statywu z mikrofonem, aby wyprowadzić flagę ze sceny, ponieważ wydawało się, że przeszkadza mu to, jak donosi brytyjski Daily Mail. Ale teraz usłyszeliśmy też stronę Justina!

Kiedy artyści grają za granicą, tradycją jest, że trzymają flagę kraju, aby okazać szacunek i uznanie dla swoich zagranicznych fanów. Miejmy nadzieję, że jego słodkie przeprosiny na Twitterze pomogą wygładzić sprawę!

Argentyna nie jest miejscem Justina, najwyraźniej! Biebs był również zmuszony zakończyć swój drugi koncert w Buenos Aires na początku 10 listopada z powodu zatrucia pokarmowego.

Czy przyjmujesz przeprosiny Justina, HollywoodLifers? Daj nam znać!

- Ivy Jacobson

Więcej Justin Bieber News:

    Justin Bieber Angers Argentines By Kicking National Flag Off Stage Justin Bieber: Spójrzcie na Selenę Gomez, podobiznę z jego podróży do Brothelu. Justin Bieber's Most Shocking Bad Boy Moments: The Brothel & More