Blog

Plotkarski Reunion Dziewczyny? - Fani Freak Out Over Leighton Meester Interview

Gossip Girl" jest nadal jednym z najbardziej dyskutowanych o finałach serii, zwłaszcza po tym, jak pozostawiła nam mnóstwo pytań. Czy jest więc jakaś nadzieja na ponowne spotkanie? Leighton został zapytany w wywiadzie udzielonym 2 stycznia, czy zobaczymy ponownie nasze ulubione Upper East Siders, a jej odpowiedź może cię zaszokować!

Jak ktoś nie mógł przegapić intrygującej postaci Leighton Meester, Blair Waldorf i jej związku z Chuckiem Basem (Ed Westwick)? Wielu fanów marzy o spotkaniu Gossip Girl, a Leighton odpowiedział na nasze długo oczekiwane pytanie w wywiadzie dla Brodway's Electric Barnyard 2 stycznia. Posłuchajcie tego wywiadu tutaj i zobaczcie co mówią fani!

"Gossip Girl" Reunion: Leighton Meester Slams Hope For Reunion - Fans React

Podczas gdy my marzyliśmy o związku Chucka i Blair po Plotkarze, jak również nie mogliśmy się doczekać, by dowiedzieć się więcej o tym, że Dan jest Plotkarą, Leighton całkiem sporo stracił nadzieję na spotkanie. Kiedy zapytano ją, czy będzie takie spotkanie, szybko odpowiedziała "nie", i to było to.

Fani są oburzeni na Leighton za to, że nie wykazują żadnego zainteresowania łączeniem się z jej kostiumami! Oto, co ludzie mówią:

Dziewczyna co? Ona była dosłownie TYLKO tą, która dała f*** po 3 sezonie. Nawet jeden z pisarzy w wywiadzie wspomniał, że daje 100%, niezależnie od materiału" - napisał jeden z fanów OhNoTheyDidn't!
"Ona nie jest zbyt utalentowana, ale ja ją lubię. To było bardzo oczywiste, że była ponad GG w połowie występu," napisał inny fan na OhNoTheyDidn't! "Leighton to takie brzęczące zabójstwo. Fani Gossip Girl tak bardzo kochają ten program i są tak lojalni, a ona ich wszystkich zawodzi", mówi fanka HollywoodLife.com EXCLUSIVELY.

Ed Westwick na Reunion "Plotkara

Leighton nie jest jedynym, na który fani powinni się rzucać. Ed, który grał Chuck'a Bass'a, powiedział HollywoodLife.com EXCLUSIVELY w grudniu, że fani nie powinni się zbytnio ekscytować zjazdem. Sigh...

"Myślę, że dobrze się bawiliśmy na tym, co robiliśmy, ale teraz każdy robi swoje. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi z siebie nawzajem," powiedział Ed.

Leighton kontynuuje karierę śpiewaczki ludowej, a Blake Lively spodziewa się pierwszego dziecka z Ryanem Reynoldsem. Z jasnej strony, Ed powiedział, że nadal dotrzymuje kroku swoim kolegom z obsady - więc może nadal możemy mieć nadzieję na ponowne spotkanie. Ale w międzyczasie będziemy nadal mieć obsesję na punkcie Blair i Chucka oglądając serial na Netflixie.

Co ty na to, HollywoodLifers? Jesteś oburzona na Leighton za zamknięcie nadziei na spotkanie Plotkar? Daj nam znać!

- Julianne Ishler

Więcej "Gossip Girl" News:

    'Gossip Girl' Star Leighton Meester Dating 'The O.C.' Aktor Adam Brody "Gossip Girl": Czy właściwa osoba została wybrana do bycia Plotkarą Extra" Revives "Gossip Girl" For Special Celebrity Scoop Segment