Blog

Strój inauguracyjny Michelle Obamy. Kochasz czy nienawidzisz go?

Modna Pierwsza Dama założyła na tę okazję płaszcz w kratę, wyglądając idealnie dopracowany na wielki dzień swojego męża - a wszystkie szczegóły dotyczące jej stroju mamy tutaj!

Wszystkie oczy zwrócone były na Michelle Obamę, gdy towarzyszyła mężowi i ich córkom na tradycyjnym nabożeństwie w kościele Inauguracyjnym w St. John's 20 stycznia. Modna Pierwsza Dama pojawiła się w warkoczowym płaszczu Thom Browne na ten wielki dzień. Pod spodem nosiła pasującą sukienkę tego samego projektanta. Pasek i pompki J. Crew dopełniły jej poranny wygląd, a naszyjnik Cathy Waterman z oświadczeniem dodał jej zespołowi idealnego wykończenia.

Michelle doskonale wyglądała w stroju amerykańskiego projektanta - a jej nowe grzywki były najlepszym dodatkiem! Jej podpis "do" i naturalny makijaż dodał się do jej zespołu, a ona wyglądała odpowiednio i szykownie, jak zawsze! Strój Michelle był fantastycznym wyborem i nie dziwi fakt, że pierwsza dama nosiła wcześniej jeden z projektów Thoma Browne'a. Michelle pokazała szarą i czarną, koronkową sukienkę z krótkim rękawem w październiku na drugą Debatę Prezydencką.

Jej córki wydają się podążać stylowymi śladami swojej mamy, a obie dziewczyny noszą kolorowe płaszcze. Malia donned zespół J. Crew podczas Sasha nosił płaszcz i sukienkę Kate Spade. Uwielbiam to, że dziewczyny często pokazują jasne kolory - to takie młodzieńcze i zabawne.

Po zakończeniu ceremonii, Pierwsza Rodzina uda się do Kapitolu na publiczną ceremonię inauguracyjną.

Podczas gdy Michelle wyglądała pięknie w swoim płaszczu i sukience dziś rano, jest to tylko zapowiedź bardzo modnego dnia dla Pierwszej Damy - i tylko wczoraj w nocy ona ponownie sukienka cekinów Michael Kors! Na ceremonię zaprzysiężenia, Michelle wybrała sukienkę Reed Krakoff na zamówienie. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co projektant Michelle będzie nosić dziś wieczorem. Choć nadal nie wiemy, kogo założy, nie ma wątpliwości, że będzie wyglądać olśniewająco, gdy pojawi się na uroczystości tego wieczoru.

Po uroczystościach Inauguracyjnych, spojrzenia Michelle, (i jej akcesoria), przejdą do Archiwum Państwowego. Thom Browne jest amerykańskim projektantem, który wykonuje zarówno męską jak i damską odzież. Oprócz Michelle Obamy, jego wygląd noszą Leighton Meester, Usher i Jay-Z, by wymienić tylko kilka.

Co sądzisz o stroju Michelle na dzień Inauguracji? Podobał ci się jej szachownicowy płaszcz, czy chcesz, żeby nosiła coś bardziej kolorowego, jak jej córki?

Katrina Mitzeliotis