Blog

Blake Lively, 32 lata, przyznaje się, że tęskni za swoim przed-dzieckiem Abs po urodzeniu trzeciej córki.

Blake Lively podzieliła się zdjęciem ze swojego nowego filmu "The Rhythm Section" i ujawniła, jak bardzo jest w formie do tego pełnego akcji filmu!

Blake Lively, 32 lata, brakuje jej stonowanego absa! Mama trójki ujawniła, że szukała zdjęć siebie i swojej współtwórczyni Sekcji Rytmicznej, Sterling K. Brown, 43 lata, aby pomóc w promocji nowego filmu, kiedy znalazła jeszcze brzuszek przedszkolaka! "Szukając dobrego zdjęcia mnie i @sterlingkbrown, ale mój abs wyglądają tak dobrze tutaj", podpisała się nieruchomość z filmu, w którym leżała w łóżku z blatem. "Drogi absie, tęsknię za nami", dodała. Zwykle blondynka Blake przeszła transformację na potrzeby filmu, a do roli wcieliła się w kudłatą brunetkę pixi.

Aktorka Plotkara nawiązywała do swojego ciała przed urodzeniem trzeciego dziecka, którego imię nadal pozostaje ściśle strzeżoną tajemnicą! Dziewczynka urodziła się latem 2019 roku, dołączając do starszych sióstr James, 4 lata, i Inez, 3 lata. Dumny tata Ryan Reynolds, 43 lata, podzielił się pierwszym zdjęciem dziecka 16 października, starając się zachęcić Kanadyjczyków do głosowania w wyborach krajowych 21 października. "Uwielbiam B.C. Chcę, by moje córki doświadczyły tego samego naturalnego placu zabaw, na którym dorastałem", napisał zdjęcie zrobione w bujnej Capilano Park w Vancouver. Rozmył buzię dziecka różową buźką z uśmiechem, więc jeszcze nie widzieliśmy, jak ona wygląda - ale jesteśmy pewni, że będzie wspaniała, tak jak jej rodzice! Na szczerym zdjęciu Blake i Ryan wyglądali tak zakochani, że patrzyli na siebie i uśmiechali się.

Choć Blake utrzymuje stosunkowo niską rangę, przygotowuje się do promocji swojego najnowszego filmu u boku Jude'a Law'a i Sterlinga. Film, oparty na popularnej książce autora Marka Burnella, śledzi losy Stephanie Patrick - w tej roli Blake - jako następczyni tragicznej katastrofy lotniczej, która zabiła jej rodzinę. Stephanie szybko dowiaduje się, że katastrofa nie była wypadkiem i wydaje się, że to zemsta na tych, którzy zamordowali jej bliskich. 32-latka jest w najlepszej formie w swoim życiu do filmu akcji, który pokazuje jej rzucanie ciosami i popisywanie się stonowanym ciałem! Czy wspomnieliśmy o parnej scenie miłosnej ze Sterlingiem K. Brownem?

Blake zamieściła wcześniej informację o tym, że po powitaniu pierwszej córki, Jamesa, pracuje z trenerem Don Saladino. "Okazuje się, że nie można stracić 61 funtów, które zdobyłaś w czasie ciąży, przewijając Instagram i zastanawiając się, dlaczego nie wyglądasz jak wszystkie modelki bikini", napisała w hilariously zdjęcia z siłowni w lutym 2018. "10 miesięcy do zdobycia, 14 miesięcy do stracenia. Czuję się bardzo dumna."