Blog

Brielle Biermann odpala po nienawiści krytykuje swój tyłek w Sexy New Bikini Photo

Brielle Biermann nie jest tu po to, by spytać o nią z tyłu! Gwiazda rzeczywistości strzelała do fana na Instagram, który zauważył coś na jej tyłku i wezwał ją na to! Spójrzcie na epicką reakcję Brielle!

Brielle Biermann, 21 lat, jest znana, aby mówić jej umysł, i to jest dokładnie to, co zrobiła, gdy fan próbował krytykować jej aktywów na Instagram! Gwiazda Don't Be Tardy podzieliła się swoim zdjęciem w niebieskim, wyciętym, bezczelnym bikini podczas pobytu w SLS Baha Mar 28 stycznia. I podczas gdy wielu widzów uważało, że ujęcie było "oszałamiające", jeden z fanów (lub nie) postanowił wskazać ledwo co zaznaczone na jej tyłku.

"Co jest nie tak z twoim tyłeczkiem?" zapytał użytkownik IG, odnosząc się do ledwo widocznego przebarwienia na skórze Biermanna na jej tyłku. "Złuszczanie się z oparzeń słonecznych?" Biermann, który potrzebował czasu, by odpowiedzieć na kilka komentarzy fanów, klaszczał z powrotem: "ślady porodowe smh [potrząsnąć głową]", według screen-grab z People. Matka Biermanna, Kim Zolciak, 40 lat, również skomentowała pod zdjęciem emojis płomienia ognia.

Szczerze mówiąc, nie zauważyliśmy niczego poza niesamowitą postacią Biermanna i oczywiście wspaniałym widokiem na ocean, kiedy spojrzeliśmy na zdjęcie. Ale, hej, ona urodziła się ze znakiem urodzenia. Więc, jej odpowiedź "smh", która oznacza "potrząsanie głową", była całkowicie odpowiednia. I to nie pierwszy raz, kiedy Biermann został zmuszony do obrony swojego ciała na Instagramie.

Biermann, który był otwarty na jej decyzję o wstrzykiwaniu ust, przez lata spotykał się z krytyką ze strony użytkowników Internetu. Na zdjęciu, które zamieściła od przyjaciółki rodziny, Khloe Kardashian's baby shower (w marcu), Biermann wbił jej puszyste usta w dudek, obok matki, Khloe, i Larsy Pippen, którzy wszyscy zrobili tę samą pozę. Wtedy właśnie użytkownicy IG zaczęli ją trzaskać w komentarzach na temat wielkości jej ust. Niektórzy fani twierdzili nawet, że posunęła się za daleko z zastrzykami z warg.

Wkrótce po tym, jak krytycy wypełnili część komentarzy na jej zdjęciu, Biermann klaskała z powrotem na Twitterze. "Idę po moje usta kaczki!"! C ya!!", napisała.