Blog

Donald Trump's 2011 Tweet nie starzeje się dobrze po tym jak Ivanka cierpi Uszkodzenie szafy

Stary tweet Donald Trump zawstydzający kongresmena za "wystające sutki" w niebieskiej koszuli wskrzesił to samo, co właśnie stało się z jego córką Ivanką.

Ivanka Trump, 37 lat, doznała niefortunnej awarii szafy 23 września, kiedy uczestniczyła w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ. Miała na sobie niebieską bluzkę z długimi rękawami, ale najwyraźniej nie nosiła stanika, ponieważ jej sutki wystawały przez cienką tkaninę koszuli. Jej ojciec, Donald Trump, 73 lata, w 2011 roku zawstydził polityka za to samo, co on. Wtedy Reprezentant USA Barney Frank, 79 lat, z Massachusetts był celem Trumpa wtedy i teraz stary tweet powrócił, niebieska koszula odniesienia i wszystko.

"Barney Frank wyglądał obrzydliwie, sutki wystające w jego niebieskiej koszuli przed Kongresem. Bardzo brak szacunku", Trump tweetował 21 grudnia 2011 roku, kiedy to był jeszcze prywatnym obywatelem, a teraz wraca do nawiedzania prezydenta. Kilku kreatywnych ludzi zrobiło jego tweet i umieściło zdjęcie Ivanki z jej sutkami wystającymi przez niebieską koszulę obok. Jeden z nich, Jay Arnold, napisał nawet: "Dla pełnego kontekstu, nie możesz zrobić tego szajsu."

Inny użytkownik Twittera, Joe Negan, zrobił zdjęcie Ivanki i Barney'a obok siebie, ze swoimi sutkami wystającymi przez niebieską koszulę i zapytał "Kto nosił to najlepiej?" Wiele osób wskazało, że "Jeszcze raz, zawsze jest tweet," jeśli chodzi o Trump'a długą historię Twittera tweetowanie o wszystko i wszystko. Użytkownik o nazwisku Mike zauważył, "@realDonaldTrump You even got the color correct."

Barney Frank wyglądał obrzydliwie, sutki wystające w jego niebieskiej koszuli przed Kongresem. Bardzo brak szacunku. - Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 21 grudnia 2011 r.
Dla pełnego kontekstu. Nie możesz zrobić tego gówna. pic.twitter.com/IsbL0K7sDs - Jay Arnold? ️? (@JadedCreative) September 24, 2019
Ivanka Trump kontra Barney Frank. Kto nosił go najlepiej? pic.twitter.com/FTy1h2zPUO - Joe Negan (@mynameisNegan) 24 września 2019 r.

Użytkownik Twittera o imieniu Daniel napisał: "Więcej jasności na zdjęciu Ivanka Boob". Generalnie nie obchodzi mnie to i jestem wielkim fanem na piersi i po prostu niech będzie i nazwać to prezentem. Ale, cmon, trąbka tweetowa z 2011 roku, karząca cycki Barneya Franka w niebieskiej koszuli, sprawiła, że jest zabawna." Użytkownik o imieniu Robert żartował: "Barney Frank miał wtedy na sobie wzór Ivanki! Coś z jej niebieskiej kolekcji "Brrr It's Chilly In Here". Trąbowy tweet o Ivance jest w toku, ale w międzyczasie... DZIĘKUJĘ CI IVANKA, CIĘŻKO PRACUJESZ!"