Blog

Jennifer Lopez pozuje w zielonym bikini jako A-Rod Goofs Off na nowym zdjęciu

Jennifer Lopez nadal pokazuje, że z wiekiem robi się coraz gorętsza, a BF Alex Rodriguez jest tam dla jej seksownego, plażowego ciała. Mamy super gwiazdę pokazującą jej słynny łup w malutkim bikini podczas tropikalnych wakacji.

Jennifer Lopez jest OG, jeśli chodzi o idealne buty perky w Hollywood, a w wieku 49 lat jest tak samo godna pozazdroszczenia jak zawsze. Supergwiazda i chłopak Alex Rodriguez są na tropikalnej ucieczce i jest to świetna wiadomość dla reszty z nas, ponieważ JLo serwuje zdjęcia swojego niesamowitego ciała w bikini. 43-letnia była nowojorska gwiazda Yankees, która 8 marca o zachodzie słońca wzięła na plażę selfie i tuż za jego ramieniem była Jennifer, pokazując swoją sylwetkę w malutkim zielonym bikini. Figi były praktycznie w rozmiarze stringi, podczas gdy jej stanik zawierał falbanki po bokach, gdy wyginała nogawkę do przodu i patrzyła przez ramię w stronę aparatu. Hottie!

A-Rod patrzy w kamerę, jakby wiedział, że jest najszczęśliwszym mężczyzną na świecie, który ma tak oszałamiającą dziewczynę. Trzyma rękę pod brodą, a jego oczy mówią nam, że wie, co to jest przekąska JLo. Podczas gdy Alex zrobił zdjęcie, to właśnie Jennifer zamieściła je na swoim koncie Instagram z napisem "#beachbums and fans are going totally wild for it".

"YOU ARE BLESSED LAWD," jeden z fanów powiedział A-Rod w komentarzu. "Lucky MoFo, Love ya both," inny napisał do niego. "Ponadczasowy! Ona na pewno jest cudowna", skomentował inny, podczas gdy jedna z osób wskazała, że te dwie są parą i cele życiowe uosobione, pisząc "Najlepsza para, żyjąca najlepszym życiem! Po prostu potajemnie się pobierzcie." Poważnie, nawet zachód słońca na plaży za nimi wygląda jak coś ze snu. Ci dwaj naprawdę żyją najlepszym życiem w historii.

Jennifer i Alex wysyłali zdjęcia z ich karaibskiej ucieczki w ciągu ostatnich kilku dni. 7 marca piosenkarka "Dinero" podzieliła się zdjęciem pary przytulonej na pokładzie łodzi z otwartym morzem przed nimi z napisem "Down time." A-Rod podzielił się autografem pary przy basenie z plażą za nim, chociaż Jen była ubrana w zwykłe szare poty, pisząc "Enjoying a little R&R with my ❤️." Poważnie, czy ta idealna para może po prostu już się pobrać?