Blog

Kelly Ripa otrzymuje Słodką Niespodziankę od Marka Consuelosa w pracy i buczy nad tym, jak dobrze pachnie

Mark Consuelos zrobił Kelly Ripa dzień zaskakując ją na 'Live' - i pachnąc niesamowicie, podczas gdy on to zrobił. W teledysku zamieszczonym w Instagramie nie miała dość swojego gorącego męża.

Prawie 24 lata temu uciekli, a Kelly Ripa, lat 49, i Mark Consuelos, lat 48, nadal szaleją za sobą jak zawsze. Mark zrobił niespodziankę podczas segmentu na żywo z Kelly i Ryan 24 stycznia, wiele do radości Kelly, a jej ekscytacja widząc jej palenie gorący mąż został złapany na Instagram. Mark dołączył do Kelly za kulisami w jej garderobie, gdzie mieli pokazać fanom swoje stroje. Kelly wciąż jednak wykolejała film, żądając go. "Co ty masz na sobie? Zawsze pachniesz jak czyste mydło", mówi w pewnym momencie Kelly, węsząc włosy Marka. Mark śmieje się i próbuje wrócić do szczegółów swojego stroju. Ma na sobie szczupłą parę dżinsów R13 Denim, które mówi, że musi ciągle prać, bo inaczej będą "zbyt workowate".

"Och, czy są zbyt workowate na twoje wyrzeźbione ciało?", pyta Kelly, oglądając męża. "Wow, jesteś olśniewający." Po tym, jak Mark powiedział, że jego włosy odrastały już po goleniu, Kelly zdziwiła się: "Cóż, właśnie dostałaś testosteronu - fakt, że nie jestem w ciąży jako 95-letnia kobieta jest cudem." Więc, jeśli nie było to już jasne, z ich częstego TMI na portalach społecznościowych, Kelly wciąż bardzo lubi Marka! Najlepsze w tym filmie jest to, że Kelly narzucała swojemu mężowi ruchy, gdy inni ludzie byli w pokoju. Nasze myśli są z menedżerem ds. mediów społecznościowych na żywo / trzecim kołem.

Kelly wyglądała cudownie w swojej sukience Alice + Olivia, przy okazji. Czerwona, cekinowa mini sukienka z nadmuchiwanymi rękawami przypominała Markowi strój łyżwiarski "taki, jaki założyłaby Michelle Kwan". Obiecuje, że to dobrze, choć Kelly i operatorka nie wyglądali na tak zachwyconych!

Ostatni raz Kelly i Mark flirtują na Instagramie po tym, jak gwiazda z Riverdale dostała świeżą fryzurę. Napis na jej zdjęciu? "Tatuś dostał fryzurę. Zgadza się, powiedziałem to. #DADDDY". Słyszałeś tę kobietę!