Blog

Kim Kardashian potwierdza, że ona i Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka.

W nowej zapowiedzi na nadchodzący sezon 'Trzymanie się Kardashianów', Kim Kardashian w końcu potwierdza, że ona i Kanye West spodziewają się swojego trzeciego dziecka! Patrzcie tutaj.

"Co się dzieje za każdym razem, gdy mówię: "Wiesz co?" Kim Kardashian pyta Khloe Kardashian przez FaceTime w nowej przyczepie o "Trzymanie się z Kardashianami". Naturalnie, Khloe trafia w paznokieć na głowie: "Jesteś w ciąży czy ta osoba jest w ciąży?" Tak, to jest to! "Będziemy mieć dziecko!" Kim potwierdza. Po tygodniach spekulacji, że surogatka nosi swoje trzecie dziecko z Kanye Westem, mama dwójki w końcu sama ogłosiła to przez teaser. Nie ma innego materiału filmowego na temat ciąży, oprócz tego jednego fragmentu, ale biorąc pod uwagę, że Kim była na zewnątrz i w strojach skeczowych i z jej nieobecnością na pełnej wystawie, jest całkiem jasne, że sama nie jest w ciąży.

Po wielu problemach w trakcie jej ciąż z North, 4 i Saint, 1, Kim powiedziano, że noszenie kolejnego dziecka przez nią samą będzie zbyt niebezpieczne. W ostatnim sezonie KUWTK zaczęła badać macierzyństwo zastępcze, a w czerwcu doniesiono, że ona i Kanye znaleźli kogoś do noszenia swojego trzeciego dziecka. W następnych miesiącach, gwiazda rzeczywistości pozostawała niejasna co do tego, czy wiadomości o zastępstwie były prawdziwe, czy też nie, ale wygląda na to, że czekała tylko na powrót, aby wpuścić świat w wielki sekret!

Tymczasem Kim nie jest jedyną Kardashianką, która spodziewa się dziecka! Kylie Jenner, 20 lat, i Khloe Kardashian, 33 lata, są podobno w ciąży ze swoimi pierwszymi dziećmi z chłopakami, odpowiednio Travisem Scottem i Tristanem Thompsonem (niektórzy fani spekulowali nawet, że Kylie może być surogatką Kim)! Żadna z gwiazd nie skomentowała jeszcze tych wiadomości, ale biorąc pod uwagę, że Kim tak długo na to czekała, ich wahanie nie jest aż tak zaskakujące. Chodzi o to, żeby z tą rodziną, chłopaki - powiedzą nam, kiedy nadejdzie odpowiedni czas!

HollywoodLifers, jesteś zaskoczony wiadomościami Kim i Kanye o dziecku?