Blog

Pamela Anderson, 51, Beams In 1st Photo With Husband Jon Peters 4 Days After Getting Married

Pamela Anderson i Jon Peters, którzy znają się od lat 80-tych, wyglądają tak zakochani w tym pierwszym zdjęciu od czasu ślubu 20 stycznia!

Jesteśmy tacy szczęśliwi z powodu Pameli Anderson, 52 lata, i nowego męża Jona Petersa, 74 lata! Była gwiazda Baywatchu właśnie podzieliła się pierwszym zdjęciem pary jako małżeństwa na swoim Instagramowym opowiadaniu Jan. 24, i wyglądają tak zakochani. Pamela słodko opiera głowę o Jonsa na kameralnym czarno-białym zdjęciu, które pozują do aparatu w prywatnym domu lub pokoju hotelowym. Z uśmiechem na uchu blondynka jest absolutnie promienna, bo ma przytulny golf. Tymczasem Jon ma okulary przeciwsłoneczne i czarną kamizelkę z popularnej marki odzieży wierzchniej The North Face. Chociaż nie oznaczyła żadnego miejsca, w ramce nad zdjęciem pojawia się napis "Wetzlar, Niemcy", co sugeruje, że mogło ono zostać zrobione za granicą!

Pamela oszołomiła fanów zapowiedzią swojego niespodziewanego piątego ślubu z Jonem, który odbył się zaledwie kilka dni temu w poniedziałek, 20 stycznia! Choć wydawało się to nagłe, para znała się od dziesięcioleci i właściwie datowała się 30 lat temu, gdy po raz pierwszy przeprowadziła się z Ladysmith w Kolumbii Brytyjskiej do Los Angeles po spotkaniu w Playboy Mansion. Jakie to słodkie! Kameralny romans miał miejsce w Malibu w Kalifornii, gdzie Pamela mieszka od lat, a w uroczystości wzięli udział jej 23-letni synowie Brandon Lee i 22-letni młodszy brat Dylan. Dzieci Jona: Caleigh, Skye i Kendyl, a także jego była żona Christine Forsyth-Peters.

"Pamela nigdy nie widziała swojego pełnego potencjału jako artystka. Jeszcze nie zabłysnęła w prawdziwy sposób. Jest dla niej czymś więcej niż tylko spotkaniem z okiem, inaczej nie kochałbym jej tak bardzo" - Jon rzucił się do THR po ślubie, udowadniając, jak bardzo jest zakochany. "Wszędzie są piękne dziewczyny. Mógłbym wybrać, ale od 35 lat chcę tylko Pamelę. Ona doprowadza mnie do szaleństwa - w dobry sposób. Ona mnie inspiruje. Chronię ją i traktuję tak, jak na to zasługuje", kontynuował.

To piąty ślub Pameli, która wcześniej była żoną ikony rocka Tommy'ego Lee - z którym dzieli się Brandonem i Dylanem - oraz Kid Rocka i Ricka Salmona, którego poślubiła dwukrotnie. Jeśli chodzi o Jona, to był on wcześniej żonaty z Christine, która wzięła udział w ślubie, i Lesley Ann Warren. Przez wiele lat był też romantycznie związany z Barbarą Streisand po spotkaniu na planie filmowym For Pete's Sake.