Blog

Bring It On' Reunion: Nasze cheerleaderki znów razem 15 lat później

OMG! Nie zaprzeczaj. Wciąż żyjemy w cheer-okracji. Obsada 'Bring It On' powtórzyła występ w programie 'TODAY' 9 października, a my mamy tu epickie zdjęcie!

Minęło 15 lat odkąd Bring It On uderzył w teatry i ukradł nasze serca na zawsze. Wiele sequeli zostało wydanych od filmu z 2000 roku, ale oryginalny film nadal jest kapitanem wszystkich filmów cheerleaderek. Torrance (Kirsten Dunst), Missy (Eliza Dushku), Isis (Gabrielle Union) i Cliff (Jesse Bradford) spotkali się ponownie w programie TODAY 9 października, by pogrążyć się w nostalgii kultowego klasyka.

Eliza zamieściła to niesamowite zdjęcie na Instagramie 9 października. "Yep, this just happened@todayshow! ???? @gabunion@jessebradford #kirstendunst ❤️ #NY #NYC#BringItOn #Reunion," napisała zdjęcie. Dawni wrogowie, Isis i Torrance, siedzieli obok siebie obok brata i siostry Missy i Cliffa.

Obsada zebrała się na sesję zdjęciową Entertainment Weekly reunion. Mimo, że minęło 15 lat od nakręcenia filmu, obsada nadal czuje się jak rodzina. "Muszę powiedzieć, że czuję się jakby to było 15 lat, wszyscy byli tacy znajomi", Eliza powiedziała Billy'emu Bushowi. "Wszyscy są tacy, jakimi byli", dodała Kirsten. Aw!

Jednym z tematów, który się pojawił, była ikoniczna scena szczotkowania zębów. Według Kirsten i Jesse'ego, scena ta była tylko ósmą stroną, ale towarzyszyło jej trochę bólu. "Pamiętam, że bardzo bolały mnie usta [po tej scenie]", powiedział. "Umyłem zęby jak 15 razy." Nigdy nie możesz być zbyt czysty, Jesse!

Szczerze mówiąc, te cztery osoby nie zestarzały się ani na dzień. Chętnie zobaczymy jak te trzy cheerleaderki wracają na parkiet na ostatni występ! Czy to nie byłoby po prostu wszystko?

HollywoodLifers, co sądzisz o tym spotkaniu Bring It On reunion? Daj nam znać!

- Avery ThompsonFollow @avery__thompson