Blog

Meek Mill Steps Out At Jay-Z's Party 1 Day After Face Off With Ex Nicki Minaj & Her Husband

Meek Mill był jedną z wielu gwiazd, kiedy pokazał się na dorocznym brunchu Jay-Z w Roc Nation pre-Grammys 25 stycznia i zabrał do Instagram, aby umieścić kilka przyciągających wzrok zdjęć z imprezy.

Meek Mill, 32 lata, udowodnił, że nie przejmuje się zbytnio swoim ostatnim krzykliwym meczem ze swoją byłą dziewczyną Nicki Minaj, 37 lat, i jej mężem Kennethem Petty, 41 lat, kiedy szczęśliwie pojawił się na dorocznym brunchu Jay-Z w ramach Roc Nation pre-Grammys 25 stycznia. Rajper zabrał się do Instagram, aby podzielić się epickimi zdjęciami z imprezy i z ich perspektywy wydawał się mieć czas na swoje życie! Na jednym ze zdjęć można go zobaczyć pozującego z innymi mężczyznami, ubranego w modną różową marynarkę na czarnej koszuli z guzikami i pasujące różowe spodnie. "Mistrzowie Stanów Zjednoczonych", napisał to. W innych widać go witającego Jaya i pijącego i wznoszącego toast z nim i innymi gwiazdami, takimi jak Diddy, 50 lat. "Hit boss level and everybody seen it happen ...keep hustling!" on captioned the second set of pics.

Oprócz mieszania się z Jayem i innymi gwiazdami na bash pre-Grammys, Meek został zauważony spędzając czas z projektantem mody Milan Harris aka Milano, który podobno jest w ciąży i randki z nim. Na zdjęciach uzyskanych przez The Shade Room, dobrze wyglądająca para możliwe pozował na brunch i były wszystkie uśmiechy jak Milano pokazał piękną sukienkę bez rękawów jasnoróżowy i pasujące buty.

Meek's fun outing przychodzi jeden dzień po jego headline-making kłótni z Nicki i Kenneth. Trio zostało sfilmowane, jak krzyczy na siebie w wysokiej klasy butiku odzieżowym Maxfield w West Hollywood, CA 24 stycznia, a wszystko rozgrzało się zanim Meek został eskortowany przez ochronę. Chociaż nie jest do końca jasne, jak zaczęły się krzyki i o co chodzi, głos, który brzmiał jak Nicki, który datował Meek'a od marca 2015 do grudnia 2016, był słyszalny, mówiąc mu, że "nie skończył" jej, jak on i Kenneth nazywali się nawzajem.

Pojawienie się Meek'a z innymi muzykami na imprezie Jay'a wydawało się być udanym i świetnym sposobem na przygotowanie się do nadchodzącej edycji Grammy Awards 26 stycznia.