Blog

SEVENTEEN'S Jeonghan Forced to 'Halt Activities' After Health Concerns & Fans Send Well Wishes

Jeonghan, z grupy K-Pop, SEVENTEEN, był ostatnio w szpitalu z powodu różnych problemów zdrowotnych. Teraz, gdy wyzdrowieje, musi zrobić sobie przerwę od działalności z grupą.

20 grudnia Pledis Entertainment wydało szokujące oświadczenie na temat swojej grupy, SEVENTEEN. Wiadomość wyjaśniała, dlaczego jeden z członków grupy, Jeonghan, będzie musiał zrobić sobie tymczasową przerwę w pracy z zespołem. "Piszemy, aby poinformować Was o zdrowiu członka SEVENTEEN, Jeonghana, i tymczasowym wstrzymaniu działalności", powiedział per Soompi. "Po pierwsze, szczerze dziękujemy fanom, którzy troszczą się o SEVENTEEN i kochają go oraz przepraszamy za tak nagłe wieści. Jeonghan odwiedził niedawno szpital z powodów zdrowotnych z objawami zawrotów głowy, a po pełnym badaniu lekarskim doradzono mu, aby zminimalizował swoje plany z odpowiednim odpoczynkiem".

W związku z tym przeprowadziliśmy poważną rozmowę z Jeonghanem i postanowiliśmy tymczasowo wstrzymać wszystkie jego działania do końca grudnia. Jeonghan obecnie odpoczywa i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby udzielić mu pełnego wsparcia we wszystkim, co jest potrzebne do jego leczenia i pełnego powrotu do zdrowia. Raz zdobyty, pragniemy przeprosić za wywołanie niepokoju fanów i prosimy, aby nie było żadnych spekulacji ani nieporozumień na temat zdrowia Jeonghana i jego harmonogramu. Ponadto, podzielimy się informacją dotyczącą jego przyszłego planu leczenia i powrotu do zdrowia w późniejszym terminie. Dziękuję."

SEVENTEEN ma uderzyć do Stanów Zjednoczonych na północnoamerykańskiej trasie po świecie, która rozpocznie się 10 stycznia. W tym czasie Jeonghan ma być nieaktywny dopiero pod koniec grudnia, więc o ile nie będzie miał żadnych aktualizacji, nie ominie go ten wielki kamień milowy z grupą.

Jeonghan, proszę, dbaj o swoje zdrowie. Tyle znaczysz dla Caratów, a my nie chcemy cię widzieć w bólu. Nieważne, jak długo to potrwa, będziemy na ciebie czekać. Chcemy tylko zobaczyć cię szczęśliwą. Kochamy cię z całego serca. ???????? #GetWellSoonJeonghan pic.twitter.com/PxOyajUQLQ - alissa ♡ #ODETOYOULA (@chwetweets) 20 grudnia 2019 r.
Dziękuję naszemu Angelowi Jeonghanowi za ciężką pracę w tym roku. Zasługujecie na chwilę wytchnienia, dopóki nie odzyskacie pełni sił, tak samo jak Seungcheol, nasz lider za wami tęsknię, ale rozumiem, że musicie też odpocząć.#GetWellSoonSoonJeonghan#WeLoveYouSCOUPS @pledis_17 pic.twitter.com/dldfKEQgEZ - Taka piękna noc? (@Won_WonMy Heart) 20 grudnia 2019 roku

Po ogłoszeniu przez Pledisa, fani zaczęli zalewać Twittera życzeniami dla Jeonghana. "Tak mi przykro," ktoś napisał. "Proszę, odpocznij, a wkrótce dostaniesz testament Jeonghana." Inni dodawali: "W nadziei na twój szybki powrót do zdrowia Jeonghan. "Zawsze jesteśmy gotowi na ciebie czekać" i "Boli mnie, że Jeonghan nigdy do końca nie wyzdrowiał z zawrotów głowy miesiąc temu, ale walczył przez tyle harmonogramów i występów, proszę, odpocznij dobrze." Życzymy Jeonghanowi szybkiego powrotu do zdrowia!