Blog

Wendy Williams Shades Shakira Over Super Bowl: JLo mógł sobie z tym poradzić sam.

Wendy Williams nie mogła być bardziej zadowolona z wiadomości, że Jennifer Lopez wystąpi w lutym na Super Bowl LIV! Nie można jednak powiedzieć tego samego o jej współprowadzącej, Shakirze. Wendy mówi, że koncert powinien być JLo's i tylko JLo's!

Czy scena Super Bowl jest wystarczająco duża tylko dla jednej gwiazdy? - Wendy Williams zastanawia się nad występem na półfinale Super Bowl LIV. Prowadząca talk show, 55 lat, zareagowała na wiadomość, że zarówno Jennifer Lopez, jak i Shakira będą współprzewodniczyć wielkiemu koncertowi 2 lutego podczas jej występu 30 września, a ona nie jest do końca zadowolona.

"Bez urazy dla Shakiry, ale myślę, że Jen mogłaby poradzić sobie z tym sama," powiedziała Wendy podczas Hot Topics w poniedziałek. "Tylko mówię, bo jak długa będzie przerwa w programie? Jen ma mnóstwo hitów, Shakira ma mnóstwo hitów... Wiem więcej o Jen niż ja o Shakirze, chociaż Shakira jest międzynarodową gwiazdą - chciałbym tylko, żeby występ Jen nie został przerwany" - kontynuowała Wendy, zanim zrobiła przerwę. Następnie jej studyjna publiczność ryczała ze śmiechem.

"Ja tylko mówię!", dodała, podczas gdy próbowała uspokoić rzygającą publiczność. Gospodarz wyjaśnił, że uważa, iż JLo powinna występować solo, a później wydobyć artystów, z którymi współpracowała w przeszłości. "Jen może wyjść i potem przyprowadzić wszystkich - Pitbulla, Marca Anthony'ego, LL Cool J, Cardi B, Ja Rule". To znaczy, do czego zmierzamy? Nie wiem, z kim Shakira współpracuje, i nawet mnie to nie obchodzi.

Tak czy inaczej, zabawna kobieta za dnia jest gotowa na "shake-off", nawet jeśli to obejmuje Shakirę. "Ale, będę tam [w Miami], tylko dlatego, że to będzie shake-off i to jest zawsze interesujące do oglądania," powiedziała, dodając, "Założę się, że obie dziewczyny są teraz soku do Super Bowl i ich chrupiące gry i lunge będzie chory."

Wendy jest fanką JLo's od lat, a dowód jest w kasetach. Ikona występu podzieliła się filmem [zobacz poniżej] o Wendy chwalącej ją przez te wszystkie lata, tak jak ogłoszono wiadomość o jej koncercie Super Bowl. W splecionych klipach z jej talk show, Wendy można usłyszeć tryskające nad JLo i jej legendarnej kariery. W pewnym momencie w filmie Wendy sugeruje nawet, że piosenkarka powinna była dostać koncert Super Bowl na długo przed nim.

❤️@WendyWilliams pic.twitter.com/ukKOgaXAoQ - Jennifer Lopez (@JLo) 27 września 2019 r.

(Kredyt wideo Jennifer Lopez/Twitter)

W czwartek, 26 września, ogłoszono informację o przerwie w programie Jennifer Super Bowl. Super Bowl LIV odbędzie się 2 lutego 2020 r. w Miami. To będzie jak dom dla JLo i narzeczonego Alexa Rodrigueza, którzy spędzają dużo czasu w Miami, a nawet mają tam dom.