Blog

Wendy Williams pozornie zacieniła byłego męża Kevina, gdy ujawniła, że "ponownie wyjdzie za mąż" na 1 warunku.

Wendy Williams jest samotna i gotowa na spotkanie! Gospodarz talk show ujawnił też, czego szuka w człowieku.

55-letnia Wendy Williams rozważałaby ponowne wzięcie ślubu - ale ma pewne warunki. "Tak długo, jak będzie mógł płacić własne rachunki, bo ja już z tym skończyłem. Powiedziała Jimmy'emu Fallonowi, rzucając cień na swojego byłego męża, Kevina Huntera Sr., 47 lat! "I z dwoma zdaniami... to co twoje jest twoje, to co moje jest moje - i nie chcę z tobą mieszkać. Ty masz swoje miejsce, ja mam swoje".

Gospodarz programu jest świeżo po rozwodzie, który został sfinalizowany kilka dni temu. "Po dziewięciu miesiącach tak, jestem w pełni rozwiedziona", kontynuowała w wywiadzie, który ukazał się 23 stycznia. "Nowy rozdział był tak piękny... to było 25 lat, nie żałuję tego... ale czasami ludzie dalej ze swoim życiem. Nie mieszkam już w Jersey. To jest Wendy w mieście." Choć oficjalnie rozwiodła się dopiero od kilku dni, to jednak rodowita mieszkanka New Jersey jest zdecydowanie gotowa się z nią spotkać. "Nie, nie [na Tinderze]... Lubię kontakt wzrokowy," przyznała. "Yeah, chodzę na randki - ale kocham swoją karierę," dodała również, ujawniając, że trudno jest znaleźć miłość w publicznym oku.

Jeśli chodzi o to, czego może szukać, to 55-latka "nie ma typu", jeśli chodzi o mężczyzn. "Urosłam - nigdy nie umawiałam się z krótkim mężczyzną, bo mam 5'11", kontynuowała. "Będę się umawiać z krótkim facetem. Zdajesz sobie sprawę, że nawet najgorszy facet wizualnie... Jestem żoną, a nie dziewczyną!"

Gospodarz talk show wraca na rynek również oficjalnie, ponieważ jej rozwód z byłym mężem Kevinem Hunterem Sr., 47 lat, został sfinalizowany 22 stycznia. Para była zamężna przez 21 lat i dzieliła się jednym synem, Kevinem Hunterem Sr., 19 lat. Sprzedaż z ich poprzedniego domu w Livingston, New Jersey zostanie podobno podzielona między byłych, zgodnie z dokumentacją uzyskaną przez TMZ, podczas gdy Wendy będzie wisieć na ich miejscu na Florydzie. Aby jeszcze bardziej skomplikować sprawy, byli małżonkowie założyli również wspólnie Wendy Williams Productions w czasie ich małżeństwa. Kevin został zwolniony jako producent wykonawczy z The Wendy Williams Show po tym, jak w kwietniu 2019 roku pojawiły się plotki, że rzekomo zapłaci swojemu byłemu mężowi ryczałt i odprawę.