Blog

Kristen Stewart Blasts Jennifer Lawrence & Stars Upset About Pay Gap: 'Do Something'.

Kristen Stewart zastanawia się nad kwestią różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn, a jej reakcja na takie gwiazdy jak Jennifer Lawrence, które wypowiedziały się na ten temat, jest zaskakująca. W nowym wywiadzie mówi, by "coś zrobić" i przestać "narzekać". Oto gałka!

Kristen Stewart, 25 lat, nalega, by zwolennicy równości płci przestali narzekać i poszli "coś zrobić"! To jest totalny cios w takie gwiazdy jak Jennifer Lawrence, 25 lat, która napisała artykuł o nierówności płac między płciami. Zobacz, co jeszcze powiedziała, tutaj!

13 października JLaw napisała intensywny artykuł o różnicy w wynagrodzeniach między aktorami i aktorkami w Hollywood, mówiąc "f*** that." Teraz, Kristen ma coś do powiedzenia o gwiazdach, które są wokalistami w tej sprawie, i to zdecydowanie nie jest pomocne. W nowym wywiadzie z Variety Kristen powiedziała: "Jeśli czujesz, że czegoś ci brakuje... zamiast siedzieć i narzekać na to, zrób coś".

"Idź coś napisać, idź coś zrobić" - kontynuowała Kristen, przyznając, że nie jest to łatwe, ale obwiniając ludzi, że nie próbują. "I to jest łatwe do powiedzenia," kontynuowała Kristen, przyznając, że to nie jest łatwe, ale obwinianie ludzi za to, że nie próbują. "Jak, f-k, ciężko jest nakręcić film. To ogromny luksus. Kto może po prostu robić filmy?" Mówi, że prawdziwym problemem jest to, że ma dość słuchania o tym. "Ale ten temat jest teraz wszędzie tak powszechny i nudny."

Kristen twierdzi, że to nie jest problem, który ją dotyczy. "Ciężko mi z tym rozmawiać, bo jest to niezręczne. Jestem tak f**king szczęście i pobudzony i napędzany i jak nie nudzić i mam coś przed sobą cały czas, więc to brzmi dziwnie dla mnie siedzieć i być jak, "to nie fair faceci zarabiać więcej pieniędzy", ponieważ ich filmy robią więcej pieniędzy. Jakbyśmy zaczęli zarabiać więcej pieniędzy, to ma sens." Cóż, to nie ma sensu dla JLaw, i to nie ma sensu dla nas.

HollywoodLifers - co sądzisz o komentarzach Kristen na temat różnicy w wynagrodzeniach? Daj nam znać w poniższych komentarzach i kliknij TUTAJ, aby zobaczyć więcej filmów Kristen.