Blog

Khloe Kardashian: Niech Kourtney Kardashian będzie twoją małą surogatką.

Khloe, nie powinieneś się wahać przez chwilę. Powinieneś przyjąć miłosną ofertę Kourtney dotyczącą noszenia dziecka twojego i Lamara!

Khloe Kardashian, w nowym odcinku KKTM, twoja siostra, Kourtney Kardashian, czuje się tak źle z powodu twojej walki o dziecko. Z tego powodu składa ci niezwykłą ofertę!

Kourtney Kardashian mieć Khloe Kardashian's Baby?

"Chciałam tylko powiedzieć, że gdybyś potrzebowała kogoś do noszenia dziecka, to zgłosiłabym się na ochotnika. Zrobiłabym to dla ciebie. Mówię poważnie", mówi Kourtney. "Zrobiłabym to dla ciebie."

Khloe, wiem, że byłaś zszokowana hojną ofertą Kourtney. To było oczywiste po twoim zdumionym wyrazie twarzy. Ale nie zamykaj natychmiast swojej siostry. Rozmawiała już o tym ze Scottem Disickiem, a on popiera ten pomysł.

Sama przyznałaś, że ty i mąż Lamar próbujecie począć, odkąd wyszłaś za mąż trzy lata temu. Zmaganie się z niepłodnością było dla ciebie niezwykle bolesne. I nie mogło być łatwo patrzeć, jak twoje siostry Kourtney i Kim zachodzą w ciążę tak bez wysiłku, mimo że są starsze.

Khloe Kardashian: Byłabyś wspaniałą matką.

Ty kochasz dzieci. Jesteś wspaniałą ciotką Masona, 3 i 8-miesięcznej Penelope, i jesteś naprawdę zachwycona Kim i Kanye.

Nie pozwoliłaś, aby twoja własna tęsknota za dzieckiem sprawiała, że jesteś zazdrosna o swoje siostry i ich płodność.

Zasługujesz na to, żeby być mamą. Będziesz wspaniałą matką i jeśli twoje nowe metody leczenia bezpłodności nie zadziałają, to musisz rozważyć inne opcje, które pozwolą ci zostać matką.

Jeśli Kourtney jest skłonna nosić dziecko dla ciebie i Lamara, nie możesz czuć się z tym dziwnie.

To nie jest dziwne, że Kourtney nosi twoje dziecko, Khloe.

"Nie uważasz, że to trochę niezręczne? Wypchnąłbyś moje dziecko z twojej waginy?" spytałaś Kourtney nieśmiało o nowy odcinek KKTM.

Nie martw się o to. Jak powiedziała ci Kourtney: "Nie sądzę, żeby to była opcja numer jeden, ale jeśli to będzie jedyna opcja."

Słuchaj, Kourtney jest praktyczna. Ona jest płodna. Jej ciąże nie są trudne i nie ma problemu z podszewką macicy, jak u ciebie.

Ona jest fizycznie całkiem zdolna do noszenia dla ciebie dziecka. Jeśli twój mąż Lamar Odom czuje się komfortowo, jeśli chodzi o posiadanie Kourtney'a jako substytutu, to w razie potrzeby zdecydowanie powinieneś to zrobić.

Surrogacy jest powszechna wśród rodzin.

Khloe, wiele sióstr zrobiło to dla swoich sióstr. To nie jest takie niezwykłe. Matki robiły to nawet dla swoich bezpłodnych córek. To jeden z cudów współczesnego świata medycyny, że otoczenie jest bardzo akceptowaną i wykonalną opcją.

I Khloe, jeśli surrogacy jest dla was jedyną możliwością posiadania biologicznego dziecka, to kto byłby lepszą surogatką niż wasza własna siostra.

Znasz ją. Jest zdrowa i nie ma złych nawyków, jak palenie, które mogłoby zaszkodzić dziecku, w macicy. Poza tym, będziesz mogła dzielić się doświadczeniami związanymi z ciążą, na każdym kroku.

Nie może być dla ciebie lepsza surogatka niż Kourtney!

Więc Khloe, pomyśl o tym poważnie. Surrogacja to powszechnie akceptowana opcja dla niepłodnej pary. A ty jesteś gotowa być wspaniałą mamą!

Zgadzasz się, Hollywoodlifers? Czy Khloe powinna pozwolić Kourtney być jej surogatką? Daj mi znać.