Blog

Nick Jonas sprawdza Priyanka Chopra na romantycznej randce - patrz zdjęcie

Nick ma wszystkie oczy na swoją dziewczynę Priyankę Choprę! Ponieważ dwoje wychodziło na kolację 17 lipca, piosenkarz nie mógł się powstrzymać od kradzieży tyłka swojego beau. Spójrz na zdjęcie poniżej!

Priyanka Chopra, lat 36, i Nick Jonas, lat 25, to kilka goli. Czyż nie wszyscy chcemy mieć chłopaka, który sprawi, że nasze urodziny staną się tygodniową okazją do świętowania? Dokładnie to samo stało się z Priyanką Choprą przed jej 36. dniem życia, kiedy Nick zmiótł ją w serii randek obiadowych. Podczas gdy Nick i Priyanka są znani z tego, że kochają dobrą podwójną randkę, 17 lipca zdecydowali się na spokojną, samotną noc. Nick był niesamowicie uderzył z Priyanką jak wyruszył na ich randkę obiad, a nawet ukradł spojrzenie na jej krzywe tyłek, zanim wskoczyła do ich taksówki!

Nie obwiniamy Nicka, Priyanka wyglądała seksownie, jak zawsze w parze szyfonowych spodni w talii z nadrukiem polki. Priyanka połączyła spodnie z prostą czarną bluzką i nagim obcasem, pozostając wierna swojemu klasycznemu i nowoczesnemu poczuciu stylu. Nick trzymał ją jeszcze bardziej nisko, w szarej bluzie z długimi rękawami, w połączeniu z oliwkowymi podbródkami. Wieczór ten służył jako przedurodziny dla byłej Miss Świata, która 18 lipca skończyła 36 lat. Podczas gdy Priyanka może być ponad dziesięć lat starsza od Nicka, para wyglądała jak idealna na zdjęciach z randki w londyńskim Chiltern Firehouse. Obie gwiazdy zostały przyłapane na uśmiechu, gdy wychodziły na kolację, a zanim wróciły do domu, trzymały się za ręce. To takie słodkie!

To nie była jedyna romantyczna randka, na której Nick wziął swój beau w tym tygodniu. Zaledwie jedną noc wcześniej, Nick i Priyanka wybrali się na podwójną randkę z Joe Jonasem i jego narzeczoną Sophie Turner! Czwórka wybrała się na wspólną kolację na 34 Mayfair w Londynie, gdzie również świętowali tydzień urodzin Priyanki. Kolacja z bratem Nicka, Joe, może sprawić, że wydaje się, że on i Priyanka są coraz bardziej poważne, i są, ale to nie był pierwszy raz, kiedy poznała rodzinę Nicka! W rzeczywistości, Nick nawet zabrał Priyankę na ślub swojego kuzyna w New Jersey w czerwcu. Priyanka musiała poznać całą rodzinę!

Wybór Nicka, aby wziąć Priyankę na rękę na rodzinny ślub, zastanawiamy się, czy w przyszłości mogą to być również dzwony weselne?