Blog

Emily Ratajkowski Wędrówka boso po lesie w lamparcie Bikini - Zdjęcia

Pełnia księżyca... w środku dnia? Wszystko jest możliwe, gdy jesteś Emily Ratajkowski w bikini, bo aktorka 'Gone Girl' pokazała swoje najlepsze atuty podczas wędrówki po lesie!

Uważaj - w tych lasach mogą być lamparty! Właściwie, po obejrzeniu teledysku, 25 lipca wrzuciła do swojego Instagram Stories, kto nie pokochałby spotkać dzikiej Emily Ratajkowski? Modelka po raz kolejny udowodniła, dlaczego zawsze jest ciężką pretendentką do korony "Królowej Lata", pokazując swój idealny tyłek podczas kołysania odsłaniającego kostiumu kąpielowego. Kiedy EmRata zwróciła się do osoby filmującej jej tyłek, niemalże wylała się z kostiumu. Na szczęście, nie było tu żadnej awarii szafy!

W tym momencie Emily i odkrywcze bikini idą razem jak lody i gorący sierpniowy dzień. Naprawdę, to byłoby dziwne widzieć ją robiącą cokolwiek w spodniach. Weźmy na przykład sposób, w jaki ogłosiła swoją nową linię koszulek "El Camino" z marki Inamorata. "Zawsze kradłam koszulki [męża Sebastiana Bear-McClarda], więc zdecydowała, że powinniśmy mieć swoje", napisała, że ma na sobie koszulkę polka-dot, która idealnie pasuje do jej bikini. "Smukły krój, ładny kształt" - powiedziała, wskazując na koszule, choć mogła mówić o sobie. "Dopasuj swój ulubiony garnitur @ @inamoratawoman print lub załóż go sam."

Hej, kiedy twój cielesny but jest twoją marką, nie chowasz go. Nawet kiedy EmRata tylko się wyleguje, to bujda w bikini. "Na co się gapisz, Colombo?" Napisała serię 16 lipca, kiedy patrzyła na swój ganek. Jeśli pies był jak każdy z jej fanów, to pewnie patrzył na idealną sylwetkę Emily w bikini white-polka-dot. "Heatwave", powiedziała o innym ujęciu, doskonale podsumowując jak gorąco się czuła (i jak gorąco wszyscy myśleli, że wyglądała).

Emily Ratajkowski vía stories pic.twitter.com/WQHxeqo4xz - Emily Ratajkowski News (@emratauptades) 26 lipca 2019 r.

W tych rzadkich czasach, w których Emily nosi spodnie, wciąż udaje jej się wyglądać zupełnie bajecznie. Zabierając Colombo na spacer po Nowym Jorku 12 lipca, Emily zakołysała topem z długim rękawem i zapięciem na guziki. Spódniczka Maxi z niskim stanem, elastyczna i dziana, doskonale trzymała się ramki. Ten zespół byłby idealny do każdego wybiegu mody, a ona nosiła go podczas odbierania kupki od kupki. Bo, oczywiście, miała.