Blog

Jessica Simpson zdradza, jak jej mąż Eric Johnson pomógł jej wytrzeźwieć.

Jessica Simpson głośno mówiła o swoim mężu Ericu Johnsonie, który odegrał istotną rolę w wytrzeźwieniu jej prawie trzy lata temu w nowym pamiętniku.

Jessica Simpson, lat 38, jest ostatnio Otwartą Księgą... dosłownie. Ona jest imieniem na ustach wszystkich dzięki jej pamiętnikowi (zwanemu Otwartą Księgą), który oficjalnie wychodzi 4 lutego. Fragmenty z niego zostały już wydane, w tym piosenkarka "Public Affair" otwierająca się na temat swoich bitew z alkoholem. W październiku 2017 r., podczas incydentu w Halloween, gdzie "zoned out" po wypiciu drinka bardzo wcześnie rano, trafiła na dno. Sytuacja była tak zła, że nie była w stanie pomóc swojemu mężowi, Ericowi Johnsonowi, 40 lat, aby ich dzieci Maxwell, 7 i Ace, 6, były gotowe na wielkie święto. "Byłam przerażona, że pozwolę im zobaczyć mnie w takim stanie", napisała. "Wstydzę się powiedzieć, że nie wiem, kto włożył je do ich kostiumów tamtej nocy."

W sobotę, 25 stycznia, LUDZIE dostał jeszcze więcej fragmentów z "Open Book", że dalej nurkuje do Jessici, mówiąc o wytrzeźwieniu i o tym, jak jej gra w piłkę nożną pomogła. "Eric zrezygnował z picia, gdy tylko ja to zrobiłem", mówi. Powiedział: "Zrobię to z tobą, kochanie. To było jak nic wielkiego, a on nie wrócił ani nie spojrzał za siebie." Gwiazda Dukes of Hazzard wciąż gadała o swoim przystojnym człowieku, mówiąc: "Po prostu taki jest". "Jest bardzo bezinteresowną i kochającą osobą, która jest najbardziej niesamowitym ojcem na planecie."

W swoim nowym pamiętniku Jessica wyraziła się dość szczerze o innych aspektach swojego życia, z których jeden koncentrował się na początku i końcu jej życia z byłym mężem Nickiem Lachey, 46 lat. Byli małżonkowie ogłosili separację w listopadzie 2005 roku, zanim ich rozwód został oficjalnie sfinalizowany 30 czerwca 2006 roku. "Byliśmy razem prawie siedem lat, kiedy powiedziałam Nickowi: "Myślę, że chcę rozwodu", ujawniła. "Później usłyszałam, że powiedział prasie, że jest ślepy. Nie wiem jak. W tym momencie nawet ze sobą nie rozmawialiśmy. Może po prostu był zszokowany, że stanęłam w obronie własnej. Chyba nigdy nie myślał, że zrobię ten skok".

Były członek zespołu 98 Degrees sam poruszył się w dziale miłości. W 2011 roku poślubił 39-letnią Vanessę Minnillo, która początkowo wystąpiła w jego teledysku "What's Left Of Me" po jego rozstaniu z Jessicą.