Blog

Kourtney Kardashian Stuns While Lounging A Sexy Bikini - Teasing Younes Bendjima?

Kto? Kourtney Kardashian pokazał jej byłemu, czego mu brakuje na nowym zdjęciu, na którym pokazał jej ułożone przy basenie malutkie, nastoletnie bikini. Zobacz to gorące zdjęcie!

Kourtney Kardashian żyje swoim najlepszym życiem po rozstaniu z chłopakiem Younesem Bendjimą. Kourt nie przegapił ani jednego uderzenia od czasu porzucenia 25-letniej modelki, wypełniając jej konto Instagram seksownymi zdjęciami jej różnych wyglądów przy basenie. Jej najnowsze bikini (poważnie, ile ma?) może być najgorętsze jak dotąd. Kourt spędził "słodką niedzielę" wylegując się przy jej basenie i czytając - w neonowo zielonych stringach, bikini strunowe.

Nie musimy ci mówić, jak niesamowicie wyglądała! Ciało matki trójki jest rozkołysane, całkowicie stonowane i opalone od stóp do głów. Pokazuje swojemu złemu byłemu chłopakowi, czego mu brakuje po tym, jak rzekomo ją zdradził? Para nagle rozstała się w zeszłym miesiącu po tym, jak wydawało się, że są tak szczęśliwi razem i właśnie byli na długich wakacjach we Włoszech! Kopnęła go do krawężnika, kiedy wrócili do Stanów, a cały klan Kardashian/Jenner też się od niego odwrócił. Żegnaj, stary.

Podczas gdy Younes "slumming it" w Los Angeles, jak mówi wymownie gwiazda Vanderpump Rules, Jax Taylor, Kourtney to przeżywa. Szczerze mówiąc, nigdy nie wyglądała lepiej, wyciągając ostatnio wszystkie przystanki z wyjątkowymi i seksownymi strojami. Ona (prawie) przesadziła z siostrą Kylie Jenner na jej własnych 21 urodzinach z jej zabójczym strojem: scyntight, błyszczący fioletowy minidress, który pokazał duży dekolt i jej długie, opalone nogi. Tak dobrze na niej wyglądała!

Podczas gdy Kourtney nie ma nic przeciwko temu, aby Younes wrócił do jej życia. Ona po prostu dobrze się bawi! Jako źródło bliskie Kardashians Keeping Up With The Kardashians gwiazda powiedziała HollywoodLife EXCLUSIVELY, ""Kourtney nie chce już mieć nic wspólnego z Younesem, zablokowała jego numer i nie chce z nim rozmawiać ani pisać do niego SMS-ów, całkowicie się z tym pogodziła, a on nie jest w jej przyszłości".