Blog

Jak Khloe Kardashian czuje się w związku z zjednoczeniem z Tristanem w ramach jego kampanii na rzecz jej odzyskania.

Tristan Thompson idzie "na całość", by odzyskać swoją byłą Khloe Kardashian. Czy ona czuje to samo... i czy jest szansa, że w 2020 roku wznowią swój romans?

Kota nie ma w torbie z powodu flirtu Tristan'a Thompson'a dla byłej Khloe Kardashian, 35 lat, który był widziany przez miliony ludzi w mediach społecznościowych prawie rok po tym jak była para rozstała się na dobre po ujawnieniu jego rzekomego romansu z Jordyn'em Woods'em, 22 lata. Komentarze te były kontynuowane przez okres świąteczny, kiedy to zachwycał się tym, jak "niesamowity" amerykański założyciel Good American patrzył na coroczny wigilijny bash KarJennera... coś, w czym również uczestniczył, ale był tam wyłącznie "tatusiem na służbie" (dzielą oni razem 1-letnią córkę o imieniu True). "Tristan jest cały w odzyskaniu Khloe w swoim życiu. Chce na nowo rozbudzić ich miłość i próbuje znaleźć sposób, aby to wszystko się stało", powiedział 25 grudnia pewien wtajemniczony, który opowiedział HollywoodLife EXCLUSIVELY.

Ale poczekaj... czy Khloe czuje się tak samo jak on? Nie tak bardzo. "Tristana, który mówi, że chce odzyskać Khloe, oczywiście sprawia, że czuje się dobrze, ale ona daje mu i wszystkim wokół niego znać, że nie jest zainteresowana robieniem czegoś innego, niż współ-rodzenie z nim", inna osoba mająca dostęp do informacji poufnych z HollywoodLife ujawniła to 29 grudnia EXCLUSIVELY. "Sprawy potoczyły się między nimi o wiele lepiej, ale ona już nigdy nie będzie mogła mu zaufać po tym, jak ją zdradził". Khloe naprawdę ciężko pracowała, aby przejść dalej i nauczyć się ufać ponownie.

Źródło kontynuowało: "Zaczęła być otwarta na randki, ale tak naprawdę jeszcze ich nie ma. Jest tak skupiona na wychowywaniu Prawdy i na byciu najlepszą mamą, jaką może być. Jest z dzieckiem cały czas i zabiera je wszędzie, kiedy podróżuje."

To ślepy zaułek dla gwiazdy NBA, przynajmniej na razie, jeśli chodzi o ożywienie ich związku. "Ona jest szczęśliwa, że Tristan widzi więcej Prawdy i mogą w końcu lepiej się komunikować, ale nic nie może zrobić, aby odzyskać ją romantycznie" - podsumował wtajemniczony.

Starsza siostra Khloe, Kourtney Kardashian, 40 lat, doprowadza ostatnio media społecznościowe do szału z możliwością powrotu wraz ze swoim byłym Younesem Bendjimą, 26 lat. Ale to tylko plotki... na razie. "Kourtney i Younes dobrze się teraz razem bawią", źródło bliskie rodzinie Kardashian EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife. "To wcale nie jest nic poważnego."