Blog

Noego Centineo's Alleged Nude Videos Leak Online & Fans Go Wild On Twitter - Zobacz Tweety

Uh oh! Dzięki roli w "To All The Boys I've Loved Before", Noah Centineo ma mnóstwo nowych fanów. Ma też rzekomy nagi teledysk, który robi rundy, za które ludzie szaleją.

Główna rola Noaha Centineo w nastoletnim rom-comie "To All The Boys I've Loved Before" w Netflix daje 22-latkowi nowy legion fanów. Podniosło to również jego profil na tyle, że ktoś wyciekło wideo rzekomo o nim nago i błaga się w sieci. Chociaż nie ma potwierdzenia, że to Noah, a samoklip nie pokazuje jego twarzy (ale pokazuje wszystko inne), strony takie jak Pornhub i inne podniosły go i pobiegły z nim, twierdząc, że jest brunetką i jego nagą męskością.

Fani już szaleją za nim na Twitterze. "Właśnie natknąłem się na ten przeciekający film Noah Centineo i choć nie popieram przeciekających aktów ppls, chciałbym tylko powiedzieć, że film uzdrowił mnie zarówno fizycznie jak i emocjonalnie," napisał jeden z fanów. Inny dodał: "Założę się, że oglądałem całe 2 minuty i 20 sekund tego nagiego wideo z przeciekiem Noah Centineo". Wideo pokazuje mężczyznę leżącego na łóżku, który się cieszy i chociaż jego twarz nigdy nie jest do końca widoczna, to zdarza się, że po stronie głowy osoby pokazywana jest ta sama brunetka z mopem i kilka razy słychać głos, który może być Noah.

Niektórzy z jego fanów byli naprawdę zdenerwowani i nazwali ten film inwazją na jego prywatność. "Ok, więc akty Noego Centineo wyciekły wśród innych prywatnych filmików, a wy wszyscy tylko je rozprzestrzeniacie, jakbyście tego nie robili? Bardzo wątpię, żeby poprosił o ich wyciek i prawdopodobnie nigdy nie były przeznaczone dla całego świata, więc może po prostu przestańcie je przeklinać", skomentował jeden z fanów. Inny dodał: "Czy trzeba wam wszystkim przypominać, że dzielenie się nagimi filmami bez zgody danej osoby jest złe, czy po prostu zapomnimy o tym wszystkim, bo Noah Centineo jest gorącym facetem, to znaczy, f**k common decency and f**k his privacy right".

Właśnie zobaczyłem przeciek Noego Centineo i jestem... Pic.twitter.com/iQdMVKtadn. - tatiana (@m_tatianaaa) 21 sierpnia 2018 r.
Ja po obejrzeniu przeciekającego wideo Noah Centineo... pic.twitter.com/JZ7rz69GyB - Lexi (@lexi1i) 23 sierpnia 2018 r.

Ale to wszystko sprowadza się do tego. Jeśli ktoś chce nagrać coś tak osobistego, bez względu na to, kim jesteś, zawsze istnieje ryzyko, że zostanie zhakowane lub wyciekło i stanie się publiczne. Czy to naprawdę jest tego warte? Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Noego, aby sprawdzić, czy ma jakieś uwagi na temat nagiego nagrania, które rzekomo wyciekło na jego temat.