Blog

Iggy Azalea przedstawia swoje krzywe na wystawie w odsłaniającej siatkowej sukience - Zdjęcia

Whoa! Iggy Azalea jest znana z umieszczania racy Instagram pics, ale jej codzienny strój uliczny jest tak samo atrakcyjny dla oczu. Mamy zdjęcia jej siatkowej sukienki pokazującej jej prawie goły tyłek.

Iggy Azalea włożyła wiele pracy w krzywe, które ona ma, i nic dziwnego, że ona jest flaunting je każda szansa ona dostaje. 28-latka miała wspaniały i modny dzień w Los Angeles, wyglądając jakby zmierzała do biurowca na spotkanie. Jej strój był absolutnie wyskakujący, ponieważ składał się z czarnego, przezroczystego materiału na czarnym staniku i bieliźnie. Podczas gdy nie były to do końca stringi, na wystawie pojawiły się obfite policzki Iggy'ego. Wysokie rozcięcie z tyłu sięgało aż do tyłka. Cóż, w LA był gorący i niezwykle wilgotny dzień, więc może po prostu chciała zachować spokój w swojej siatkowej sukience.

Strój pokazywał swędzącą talię rapera, oprócz jej słynnego tyłeczka. Po tym jak porzuciła swój duet z Tygą o imieniu "Kream", czuje się teraz całkowicie sobą. Iggy rozwiewał też plotki, że spotyka się z T-Rawwem, mówiąc, że po prostu widziano ich w pobliżu siebie na kwietniowym Coachella Music Festival, a ludzie wyciągali wnioski. "Nie ma żadnych zdjęć mnie i jego uścisku, ale kiedy jesteś na festiwalu muzycznym i wszyscy są spakowani jak sardynki, oczywiście jesteśmy obok siebie", powiedział Australijczyk E! News. "Kiedy spotykasz się ze swoimi przyjaciółmi i jesteś jedyną dwójką sławnych ludzi na 10, wtedy wychodzisz za mąż i masz dzieci", żartowała, jak leciały plotki, że są parą.

W dzisiejszych czasach wygląda na to, że Iggy pali, a ona twierdzi, że nie może znaleźć porządnego faceta. "Jestem taka samotna!" kontynuowała. "Chciałbym znaleźć osobę, której nie ma w przemyśle muzycznym." Pewnie chce trzymać się z dala od gwiazd NBA z małymi mamami, bo miała złamane serce i została publicznie upokorzona przez byłego narzeczonego Nicka Younga, 33 lata, w 2016 roku. Były Laker z LA zdradzał Iggy'ego z Keonną Green, matką jego syna Nicka Jr. Nie tylko wyszedł na Iggy'ego, ale Keonna znów zaszła w ciążę! Obecna para powitała córkę Navi w październiku 2016 roku, pięć miesięcy po rozstaniu Nicka i Iggy'ego na dobre.

Oprócz jej powrotu z nową muzyką, Iggy był tam dla kumpla Demi Lovato po tym jak 24-latek wrócił do picia po sześciu latach trzeźwości. "Wiedziałem o tym, jako bliski przyjaciel", powiedział raper ET. "Więc naprawdę chciałem, żeby to ona powiedziała ludziom. I bardzo się martwiłem, jako jej przyjaciel, że coś wycieknie, albo ktoś to weźmie i wykorzysta to negatywnie przeciwko niej, albo sprawi, że będzie wyglądało, jakby miała tajemnicę." Dodała, że jest dumna z tego, że Demi "posiada" swój błąd z piosenką "Sober".