Blog

Melissa Gorga Reveals Teresa Giudice chciałaby "Miłego żydowskiego chłopca" i przyznaje, że "pcha ją" do tej pory

Melissa Gorga opowiedziała o swoim nowym singlu "Real Housewives of New Jersey", którego współzawodniczką jest Teresa Giudice i o mężczyźnie, z którym chciałaby się spotkać w nowym wywiadzie dla 29 stycznia.

Melissa Gorga, 40 lat, w nowym wywiadzie dla Pop of the Morning opowiedziała o swoim nowym singlu "Real Housewives of New Jersey", którego jest współzałożycielką, Teresą Giudice, 47 lat, oraz o tym, jak już myśli o romansie w przyszłości po rozstaniu z mężem Joe Giudice, 47 lat. Chociaż gwiazda reality przyznała, że jej przyjaciółka nie zaczęła jeszcze chodzić na randki "jeszcze", to jednak ma na myśli konkretny typ i wszystko wychodzi na jaw podczas nadchodzącego zjazdu RHONJ sezonu 10. "Pytamy ją o to na zjeździe, a ona daje nam pełny opis", powiedziała Melissa w wywiadzie, kiedy zapytała, z jakim typem faceta spotyka się Teresa. "Chciałaby mieć miłego żydowskiego chłopca." Ujawniła też, że myśli, iż Teresa wkrótce zacznie chodzić na randki, nawet jeśli będzie potrzebowała jej pomocy. "Będę ją popychał do randki!" krzyczała.

Melissa skomentowała też Tony'ego Delorenzo, wykonawcę basenu, który został zauważony, jak przytulał się do Teresy podczas lunchu w grudniu 2019 roku i potwierdził, że jest "tylko naprawdę dobrym przyjacielem". "To najlepszy przyjaciel mojego męża, 'Tony ten gorący chłopak z basenu'", powiedziała. "Są przyjaciółmi, są jak prawdziwi przyjaciele, ale jestem pewna, że wkrótce zacznie się umawiać."

Samotne dzieciństwo Teresy miało miejsce, gdy rozstała się z Joe, za którego wyszła za mąż w 1999 roku, około grudnia 2019 roku. Joe wydawał się potwierdzać wiadomości na Instagramie, umieszczając zdjęcie obu z nich wraz z wymownym podpisem. "It's Time To Let Go", czytamy. Była para, która dzieli cztery córki razem, miał ciężki rok, kiedy Joe przebywał w areszcie ICE z powodu walki w sprawie deportacji, która miała zmusić go do powrotu do ojczyzny we Włoszech, po tym jak mieszkał w New Jersey przez wiele lat. Do ICE przybył w marcu 2019 r., po odbyciu 41-miesięcznej kary więzienia za oszustwo upadłościowe i po złożeniu odwołania w sprawie deportacji, poprosił o powrót do Włoch, aby poczekać na decyzję, zamiast pozostać w ICE. Zrobił to w październiku i jest tam od tamtej pory. Teresa i ich córki odwiedziły go w ciągu ostatnich miesięcy i oczekuje się, że Teresa otworzy się na temat ich separacji na zjeździe RHONJ w Bravo.