Blog

Emocjonalne wyznanie Lamara Odoma Khloe Kardashian: Nie mogę go odciąć od mojego życia. Patrz.

Jeszcze zanim Lamar Odom omal nie umarł, Khloe Kardashian nie była gotowa zrezygnować ze swojego związku z nim. W przedpremierowym klipie do 13 grudnia odcinka "KUWTK", ona dostaje emocjonalne podczas rozmowy o jej ex, i przyznaje Kim Kardashian, że nigdy nie będzie w stanie wyciąć go z jej życia całkowicie.

Khloe Kardashian odeszła od Lamar Odom romantycznie, ale to nie znaczy, że nie będzie go w jej życiu - i to nie tylko dlatego, że jest w szpitalu z miesiącami powrotu do zdrowia przed nim. Nawet przed tragicznym, rzekomym przedawkowaniem narkotyków przez Lamara, Khloe nie była w stanie wypuścić byłej gwiazdy NBA... i nie boi się do tego przyznać. Oglądajcie klip z Kardashianami tutaj!

Podczas rozmowy z siostrą, Kim Kardashian, Khloe nie może uniknąć tematu jej zbliżającego się zakończenia rozwodu, a rozmowa odbywa się tygodnie przed tym, jak Lamar został znaleziony nieprzytomny w burdelu w Nevadzie. Ale podczas gdy 35-latka mówi, że w końcu czuje, iż Khloe jest bliska bycia "ponad to", jej mała siostrzyczka ma wyjaśnienie, dlaczego nadal wydaje się być tak przywiązana.

"Mylisz moją dobroć z powrotem z kimś", mówi 31-latka. "Nie żenisz się z kimś, a potem tak łatwo wycinasz go ze swojego życia. Zależy mi na Lamarze, więc chcę dla niego jak najlepiej. Chcę tylko tego, co najlepsze dla jego dobra." Hmm...czy ktoś inny uważa to stwierdzenie za trochę niezręczne, odkąd Kim całkowicie wycięła Krisa Humphriesa z życia po ich rozwodzie?!

Oczywiście, ta rozmowa wyraźnie prowadzi do tragicznych wydarzeń, które wkrótce rozwiną się w życiu Khloe i Lamara - gwiazda rzeczywistości skończyła odwołując ich rozwód, aby podjąć medyczne decyzje Lamara po tym, jak przez kilka dni w październiku był w śpiączce. Na szczęście teraz wraca do zdrowia, choć wciąż jest w szpitalu, a przed nim miesiące rehabilitacji.

Khloe nadal planuje być z Lamarem przez cały okres jego powrotu do zdrowia, ale nie zapomnij - jest nadal w związku z Jamesem Hardenem. "To była dziwna sytuacja," przyznała, dodając, "Sprawiamy, że to działa." To musi być trudne żonglowanie tym wszystkim, ale wiemy, że jeśli ktoś sobie z tym poradzi, to Khloe. Sprawdźcie stare odcinki KUWTK przed niedzielnym odcinkiem TUTAJ.

HollywoodLifers, czy uważasz, że Khloe powinna wyciąć Lamara z życia? Czy może ich związek jest całkowicie zdrowy?