Blog

Kate Middleton Thrills Little Girl Obssessed by Princesses In Australia

Kate Middleton spełniła marzenie jednej małej dziewczynki podczas jednego z ostatnich postojów rodziny królewskiej w Australii. 24 kwietnia, Wilhelmina Dreghorn w końcu poznała swoją pierwszą prawdziwą księżniczkę, kiedy Kate przywitała ją przed National Portrait Gallery. Wilhelmina wręczyła Kate kwiaty, które nosiła ze sobą w całej galerii. To takie słodkie!

Kate Middleton, 32 lata, spotkała 24 kwietnia jednego ze swoich największych fanów - Wilhelminę Dreghorn, 3 lata, małą dziewczynkę z Canberry w Australii, która ma absolutną obsesję na punkcie księżniczek. Obejrzyjcie wideo z ich słodkiego spotkania poniżej!

Kate Middleton Delights Wilhelmina Dreghorn

Gdybyś miał obsesję na punkcie księżniczek takich jak mała Wilhelmina, to kto jest osobą numer jeden, którą chciałbyś poznać? Kate Middleton, oczywiście! Dlatego też, kiedy ciotka Wilhelminy dowiedziała się, że książę i księżna Cambridge przyjadą 24 kwietnia do National Portrait Gallery, jej miejsca pracy, w ramach australijskiego tournee, wiedziała, że musi zabrać Wilhelminę na to wydarzenie.

Wilhelmina miała na sobie ładną różową sukienkę i trzymała w rękach bukiet kwiatów w oczekiwaniu na przybycie Kate na zewnątrz galerii. Kiedy księżna w końcu dotarła na miejsce, natychmiast uklękła i przedstawiła się Wilhelminie - a nawet pochwaliła małą dziewczynkę za jej piękną sukienkę!

"Dziękuję bardzo", powiedział Wilhelmina do Kate, według Daily Mail. "Podoba mi się twoja sukienka, jest nowa?"

Kate łaskawie przyjęła kwiaty od małej Wilhelminy, a potem zabrała je ze sobą do galerii. Co za kochanie!

Powiedz nam, HollywoodLifers - Co sądzisz o tym, że Kate urzeczywistnia marzenia małej Wilhelminy? Czy uważasz, że Kate powinna mieć następną małą dziewczynkę? Daj nam znać, co o tym myślisz poniżej!

- Lauren CoxFollow @Iaurencox

Więcej Kate Middleton News:

    Kate Middleton V. Naomi Watts: It's A Spring Style Showdown Książę William. Masz nadzieję, że książę Jerzy nigdy nie będzie królem Anglii? Prince George otrzymuje deskorolkę na zamówienie podczas australijskiego tournée.