Blog

Rebel Wilson Dumnie przedstawia smukłą postać w specjalnym słupku Instagramu NYE

Rebel Wilson dzwoni w 2020 roku z wdzięcznością! Aktorka podzieliła się nowym selfie popisując się swoją imponującą utratą wagi, wraz z serdeczną wiadomością o tym, jak bardzo zmieniło się jej życie. Wyraziła, jak bardzo jest "dumna" ze swojej pracy w ciągu ostatniej dekady!

Rebel Wilson jest dumna z tego, jak daleko zaszła w ciągu ostatnich 10 lat. Kiedy kończy rok 2019 i obejmuje początek nowej dekady, aktorka, 39 lat, zastanawia się nad swoim dorobkiem. Popisuje się swoją niesamowitą utratą wagi w tym procesie!

W nowym poście na Instagram, Rebel umieścić jej niesamowite krzywe na wyświetlaczu w obcisłej niebieskiej sukience. Położyła swoją odchudzoną sylwetkę na wystawie w selfie 30 grudnia, która pokazała jej sportową parę okularów słonecznych, po tym jak otworzyła się na temat tego, jak filmowanie Kotów pomogło jej zrzucić 8 funtów w 4 dni.

"Chłopaki, dokładnie tym razem w ostatniej dekadzie podejmowałam ogromne ryzyko i przeniosłam się do Hollywood z tylko jedną walizką i dooną w ręku", napisała w nowym poście w poniedziałek. "Nie mogłam być bardziej dumna ze wszystkich filmów, programów telewizyjnych i występów na żywo, które robiłam od tamtej pory i ze wszystkich wspaniałych ludzi, których spotkałam w trakcie podróży, którzy mi pomagali i wspierali. Doceniam was wszystkich tak bardzo", kontynuowała, dodając, "Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie następna dekada!"

Buntownik Wilson ogłusza w niebieskiej sukience w samochodzie na Instagram, poniedziałek, 30 grudnia 2019. (Zdjęcie: Instagram/Buntownik Wilson)

Rebeliantka podzieliła się serią postów podczas obchodów Nowego Roku w swoim rodzinnym Sydney w Australii, tuż przed NYE w USA. Wcześniej tego dnia zamieściła zdjęcie podczas rejsu statkiem z przyjaciółmi Carly Steel i kierownikiem Snapchat Jacobem Andreou, który niedawno zaangażował się w Paryżu. Obecny był również australijski aktor Hugh Sheridan.

"Wszystkiego najlepszego w ostatnim dniu 2019 roku!" Buntownik podpisał się pod uroczystym zdjęciem. "Happy Anniversary to my Thruple @carlyjsteel @jacobandreou ????". Kochanie z dołu! Dobre czasy, dobrzy przyjaciele x."