Blog

Cristiano Ronaldo Flaunts His Ripped Muscles In Shirtless Photos With GF - Pics

Oh, to jest gorące! Cristiano Ronaldo i jego dziewczyna, Georgina Rodriguez, wydali swoje sportowe figury na romantyczną ucieczkę do Hiszpanii! Ci dwaj wyglądają na palących, a zdjęcia można zobaczyć tutaj. Spróbuj tylko nie ślinić się.

To jeden ze sposobów na pokazanie swoich postępów w treningu! Cristiano Ronaldo, 32 lata, został niedawno zauważony na Ibizie ze swoją modelką, Georginą Rodriguez, 22 lata, gdzie pokazali swoje gorące ciała. Cristiano miał na sobie malutki, czarny kostium kąpielowy, a jego twarda jak skała klatka piersiowa, jak również umywalki były na widoku. Oh, i nie możemy zapomnieć o jego szerokich ramionach i super buforowych udach. Georgina również pokazała swoje ciało w czarnych stringach, a ona wygodnie pochylona dla paparazzich. Ooh la la la!

KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA!

Zdjęcia, które zostały zamieszczone przez TMZ 8 maja, pokazują również parę wchodzącą do namiotu, aby się zrelaksować. Wydawali się być w świetnych nastrojach, gdy Cristiano błysnął uśmiechem, a jego pani przyjaciółka trzymała go w ryzach! Oboje mieli też trochę zabawy wodnej i zanurzyli się w pobliskim basenie. Wygląda na to, że mieli huk!

Zobaczcie zdjęcia dziwacznego posągu Cristiano Ronaldo.

Cristiano wydaje się mieć wspaniały rok do tej pory, zwłaszcza po uruchomieniu w lutym ubiegłego roku kampanii SS17 CR 7 Bielizna. Omawiając ten koncert, wspomniał, że chce pokazać inną stronę siebie, która rzadko jest widziana. "Ludzie w większości widzą poważniejszą, bardziej skupioną stronę mojej osobowości, więc chciałem, aby ta kampania pokazała moją bardziej zrelaksowaną stronę", powiedział Cristiano.

"Zdjęcia były bardzo zabawne, nie traktowaliśmy ich zbyt poważnie i mają zupełnie inny wygląd i odczucia niż którekolwiek z moich poprzednich kampanii bieliźniarskich", dodał. "Uwielbiam lato, więc chciałem, żeby kampania miała jasny, żywy, tropikalny charakter". W tej kolekcji chodzi o detale, więc chciałam, żeby to naprawdę przeszło przez tę kampanię, dlatego też ściągnęliśmy ją z powrotem i uczyniliśmy ją super prostą dzięki kolorowi tropikalnych liści". Słodziutka!

HollywoodLifers, czy uważasz, że zdjęcia Cristiano i Georginy są tak samo gorące jak my? Daj nam znać!